Moje prázdniny

14. srpna 2009 v 8:59 |  My life
Začali asi jako většině lidí 29.června. Už 6 letech sem se těšila na tu stejnou věc, která se konala v termínu od 25.7-1.8 2009.
No jasně, mluvím o táboře. Asi si řeknete, kolik jí je, když ještě jezdí na tábory??? Řeknu to narovinu, je mi 14. Ale kdybyste prožili to co já, taky byste se těšili.
Jak to vlastně všechno začalo??? Jak sem se vlastně dostala k tomuhle táboru???
Jednoduše. Jedna moje příbuzná jela jednou v létě na tábor a já celý ten týden neměla co dělat. Tehdy jsme byli jako sestry a tak sem se celý ten týden jen nudila a nudila a nudila.
Hned jak dojela, mi ozámila, že to bylo super a že příští rok jede zase, ať jedu s ní. Co sem měla dělat, nechtělo se mi tvrdnout doma, a tak jsem jí dala slib, že příští rok pojedu s ní.
Uplinul rok a já si uvědomila, že jsem asi udělala chybu, když jsem souhlasila. Po tom týdnu, který jsem tam strávila, jsem však uznala, že všechny obavy byla marné. Bylo to vážně super!!!
A tak jsem jezdila každý rok a tomuhle táboru jsem dvala přednost i před výlety do Francie, Švýcarska atd. .
Až minulý rok jsem pochopila, že něco je jinak a po čase jsem se dozvěděla co. Vedoucí mě už nebrali jako tu malou cácorku, ale jako někoho, kdo tam za pár let bude jezdit s nimi.
Taková sehraná parta super lidí je někdy více, než být sám. a tojsem konečně pochopila. Už se nemůžu dočkat, až zase příští rok pojedu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 market market | Web | 14. srpna 2009 v 9:05 | Reagovat

Ahojky nechceš se ke mě stavit? nebo mi třeba hlásnout ?
http://marketka138.blog.cz/0908/hlasek-1-5
PS:máš moc hezu dess a tak celý blog je prostě žužo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama