To je něco!!!

24. srpna 2009 v 7:58 |  Od všeho něco

Náměsíčný Rumun přežil pád ze 17 metrů jen se zlomenou nohou

Dvaatřicetiletý Rumun Marius Purcariu trpí od dětství náměsíčností. Před několika dny mu však tato indispozice málem zajistila úmrtní list. Pouze shodou pozitivních okolností náměsíčný Rumun přežil pád ze 17 metrů pouze se dvěma zlomeninami.


Pád z pátého nadzemního podlaží skončil pro náměsíčného Mariuse Purcaria z města Arad velmi šťastně. Let z jeho ložnice dlouhý téměř 17 metrů totiž mohl snadno skončit tragicky. Mladého muže zachránilo zřejmě zejména to, že nedopadl přímo na beton, nýbrž přistál zabalený do záclon na kapotu auta zaparkovaného pod pokojem, ze kterého vypadl.
Purcariu řekl doktorům, že si nepamatuje, jak na auto spadl. "Pamatuji si jen, jak jsem vypínal televizi a okolo druhé hodiny ráno šel spát. Pak jsem slyšel jen nějaký hluk a jak mě žena volá jménem. Měl jsem asi pořádné štěstí, řekl bych," uvedl s úsměvem mladý Rumun.
Ošetřující lékaři konstatovali, že došlo k malému zázraku. Muž totiž hrůzostrašný pád odnesl pouze frakturou nohy a zlomeným žebrem. Mají navíc za to, že skutečnost, že během samotného pádu spal, mu mohla zachránit život. Tělo bylo totiž během letu zcela uvolněné. Pokud by se probudil, dopadl by zřejmě ve zcela nepřirozené poloze a pravděpodobně by se zabil, míní lékaři.


ZDROJ:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama