Únor 2012

Epigram

19. února 2012 v 15:32 My life
Tento epigram je první a též poslední, který jsme ve svém životě napsala, tohle ptostě není moje parketa. Normální básničky mi jdou lépe (aspoň to všichni říkají).
Název nemá, ale na to, že vznikl během 3minut v časové tísni (ten domácí úkol jsem prostě musela odevzdat), tak rozhodně nebyl z těch nejhorších ve třídě. Ale odborníci by se nad ním určitě zhrozili :)

V dnešní době bez známostí
nedosáhneš ničeho,
a tak chudí bez radosti,
musí se vzdát lecčeho.

Otočení za minulostí

18. února 2012 v 22:17 Od všeho něco
Úsměvné, leč vypovídající o mé mladické hlouposti, jsou mé prvotiny na tomto blogu, a proto je mi líto tyto články smazat. Vždyť vzpomínky jsou jedny z nejvzácnějších věcí, které máme, ať už jsou hezké nebo ne.
Jak šel čas, pomalu jsem se měnila, ale i tak mi něco z mé dětskosti zůstalo. Vždyť každá z nás je v hloubi duše dítětem. Už nikdy mě nikdo neuvidí napsat slova jako "photeška", "lafíkuju", "diplomešek", "mooocinky" atd. Už nikdy mě asi neuvidíte sdílet nadšení nad ságou Stmívání, protože koupí knížek, shlédnutí prvního a druhého dílu vše začalo i skončilo, ani nadšené sypmatie, k představitelu hl. postavy z tohoto díla, už se znovu nevrátí z těch dálek, nebudu už vymetat všelijaké soutěže na blozích...
Přesto bych nechtěla s títo blogem skončit, protože, a to mi někteří dají za pravdu, jednou jsem něco začala, a tak to chci dotáhnout do konce. Určitě sem nebudu přidávat pravidelně, na to prostě nemám čas, ale občas se tu zastavím a podělím se se svými zážitky.